بیانیه هیات مدیره پرسپولیس خطاب به مدیرعامل مستعفی؛

آقای انصاری فرد؛ فرار نکنید، بمانید و به ابهامات پاسخ دهید

چهارشنبه, 21 اسفند 1398 ساعت 07:26 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به استعفای مدیرعامل این باشگاه خواستار حضور وی در جلسه با حضور اعضا و پاسخگویی به سوالات شد.

به گزارش "شبکه خبری مردم" و به نقل از "ورزش سه"، محمدحسن انصاریفرد شب گذشته در برنامه فوتبال برتر با اعلام استعفا به محکومیت اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پرداخت و در شرایطی امروز از سوی افراد نزدیک به مدیرعامل مستعفی اعلام شد با استعفای انصاریفرد مخالفت شده، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای که روی اپلیکیشن این باشگاه منتشر شده، اقدام به پاسخگویی به اتهامات انصاریفرد و همچنین محکوم کردن او در برخی موارد نمود. ضدحمله‌ای در پاسخ به حمله شبانه انصاریفرد.


هیات مدیره در این بیانیه انصاریفرد را بابت وعده‌های مکرر، فرافکنی، مظلوم نمایی، از بین بردن فرصت های درآمدزایی، پنهان کاری، ایجاد تضامین غیرقانونی و... متهم کرده و در عین حال از هواداران پرسپولیس خواسته همچنان به حمایت خود از تیم ادامه دهند.

متن بیانیه هیات مدیره به شرح زیر است:

1-در شهریور ماه با تصویب هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و وضعیت باشگاه مطلع هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم برای پیشبرد امور را دارید در حالیکه در شش ماه گذشته در مصاحبه ها فقط به مسئله مشکلات موجود و پیش رو و وعده های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.


2-در هیئت مدیره همه باشگاه ها و شرکت ها بحث های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقا کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی است برای بیان نظرات و اقناع دیگران و همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسات صورت می پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا، باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود نه اینکه به جای پاسخگویی به سوالات مطروحه، در رسانه ها مکررا حاضر شده و با بیان دلایل غیر مستند و غیر واقعی باعث تحریک احساسات هواداران شده و در پشت ایشان پناه بگیرید.


3-جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از :


الف- در نیم فصل راساً نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق برخی بازیکنان توجهی ننمودید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.


ب- برخی از فرصت های تبلیغاتی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلا قابل پذیرش نبود، از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان های انباشته تبدیل نمودید.


ج- قراردادهایی با برخی حامیان مالی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت های خوب درآمدزایی از دست رفته، که جبران آن در باقی مانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده های شماست.


د- استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک های تضمین(که غیر قانونی است) و ایجاد تعهدات در سر رسیدهایی که امکان تأدیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای پایدار، مشخص و پاک نمودید. در حالیکه این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه های بیشتری را می توان مثال زد اما به همین بسنده کرده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ ها را دریافت کنیم، بدیهی است تاکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.


و اما سخنی با پیشکسوتان گرامی و هواداران دلسوز و وفادار خانواده بزرگ پرسپولیس


1-به صراحت عرض می کنیم که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در هیچ زمانی و به هیچ عنوان سخنی علیه پیشکسوتان و هواداران عزیز نداشته و شایعات منتشر شده ناشی از رفتار و حرکات ناجوانمردانه برخی از افراد سودجو بوده است و اصلا صحت نداشته و شدیدا تکذیب می گردد، بدیهی است بیان کنندگان و نشردهندگان اینگونه تهمت ها در مراجع قضایی باید پاسخگوی رفتار و گفتار غیرواقعی خود و خدشه دار نمودن اخلاق حرفه ای باشند.


2-تغییرات محدود در بدنه باشگاه بنا به صلاح و منفعت باشگاه ضروری بوده ، شایسته بود مدیرعامل به جای اینکه خط قرمز خود را حضور یک فرد خاص بداند، همچون هیئت مدیره، صرفه و صلاح باشگاه و هواداران را خط قرمز خود میدانست.


3-باشگاه پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ خواهد ماند و راه خود را خواهد رفت، همه کسانی که مسئولیت داشته با تمام وجود برای حفظ آرامش و بهبود وضعیت کوشا بوده و هستند و با استعانت از الطاف خداوند متعال و حمایت پیشکسوتان و هواداران دلسوز، وفادار و همیشه حاضر، پرسپولیس مشکلات را مرتفع و پرسپولیس قهرمان به سوی کسب جام های متعدد ادامه مسیر خواهد داد.


4-انتظار می رود با حفظ آرامش، اخبار صحیح و به روز را از کلیه مجاری اطلاع رسانی رسمی باشگاه شامل اپلیکیشن، سایت و صفحه اینستاگرامی تعقیب کرده و اطمینان داشته باشید پرسپولیس از بحران ها و چالش های پیش رو به سلامت عبور خواهد کرد و باهم جشن های قهرمانی را تکرار می کنیم.

اهم اخبار

اخبار منتخب

cache/resized/8b0893b3c8ec2cd97036b462057e1c02.jpg
منتخب مردم همدان در مجلس یازدهم درباره رسالت مجلس
cache/resized/665ac98bfd4712af9e6baee06721a0c4.jpg
رهبر انقلاب «عدالتخواهی، رفع فساد و در
cache/resized/99fc4128257c1774a636dad200aaf697.jpg
  امروز ما وظیفه داریم دیگر فرماندهان و
cache/resized/2745e208bb94484a54988db83e8507c2.jpg
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات
cache/resized/631ef0070158854e54ed9b43ac4d6369.jpg
دکتر صادق خلیلیان در گفتگو با خبر فوری مطرح کرد :
cache/resized/75af3887e78f3fed214f67de5e0c7c46.jpg
اختصاصی شبکه خبری مردم / دکتر طریقت منفرد : در
cache/resized/1e12de5438b880194008b6039d12ebfe.jpg
نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو فهرست
cache/resized/e42b9e0ebeb3598b8d23b58ff07ba02c.jpg
« ائتلاف مردم »  متشکل از مدیران