به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز

سرداران عشق/ سردار فدوی فرمانده ای مقتدر، با ایمان و باهوش

دوشنبه, 11 فروردين 1399 ساعت 11:03 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

امروز ما وظیفه داریم دیگر فرماندهان و سرداران بزرگ سپاه اسلام را آنگونه که هستند به جامعه بشناسانیم تا مردم ما با دانستن اینکه چنین انسانهای بزرگی را در سپاه خود دارند احساس امنیت و سرخوشی و دل آرامی همیشگی داشته باشند

 

 

شبکه خبری مردم/سید هدایت الله موسوی :سال نودوهشت سالی سخت و پر از ناملایمات و دشواری‌ها برای کشور و مردم ما بود به گونه ای که این ایام سخت هرماه و هرفصل پشت سر هم تکرار و به شکلی جدید نمایان می شد . 

اما ملت واقعا مقاوم و دوران دیده ی ایران هربار با جدیت و پشتکار بیشتری به جنگ مشکلات و گرفتاریهای تحمیل شده ی به نظام اسلامی و انقلابی خود رفته است. 

 

این کشاکش و سختیهای تحمیلی مدام جریان پیداکرد تا صاحب منصبان سلطه گر و جلاد را به این فکر فروبرد که شاید با عیان تر کردن ذات تروریستی خود بتوانند بر ایرانیان متحد و مقاوم پیروز شوند و این کار خود را با ترور فرمانده ی مقتدر و نامدار ایرانی زنده یاد شهید حاج قاسم سلیمانی عملی کردند تا شاید و به خیال همیشه باطل خود بتوانند شاهرگ اصلی حیات مقاومت را قطع کنند اما زهی خیال باطل که ذات اقتدار و مقاومت و ولایت مداری خاصیت شیعه است و حاج قاسم نماد یک مرام بیدار و زنده در دل ایرانیان متعهد به ولایت مولایشان است. 

آنها نمی‌دانند که حاج قاسم را نکشتند؛ بلکه حاج قاسم را به شهادت رساندند و مرام شهید سلیمانی درنهاد تک تک مردم مقاوم ایران تکثیر و جاودانه شد. 

شهادت حاج قاسم شوک سنگینی به همه ی ما وارد کرد امادر همان زمان بخاطر پررنگ شدن این معنویت عجیب، کمترین نگرانی را برای آینده ی کشور داشتیم و اتفاقاً بخاطر این موج بیداری شکل گرفته در میان مردم، نگرانی هایی هم اگر وجود داشت به کلی ازمیان رفت. 

 

دشمنان سرسخت ما بجای پیروزی با شکست عجیبی روبرو شدند چراکه سلیمانی یک شخص نبود، مرامی زنده و بیدار در دل مردم و فرماندهان و سرداران عشق است و اینگونه است که اگر کشته شویم زنده تر می شویم .

 

امروز که کشور و مردم ما گرفتار سختی ها و مرارتهای میهمان ناخوانده ای شده اند دوباره سرداران عشق و جهادگران همیشه حاضر در کنار سختی ها به صحنه آمده اند تا همچون گذاشته اجازه ندهند آب در دل هموطنان جم بخورد.

 

آنها دوباره گمنام و بی سر و صدا به صحنه آمدند تا بدون هرگونه جریان‌سازی رسانه ای به داد مردم برسند اما ما اهالی قلم و رسانه این بار حق نداریم در حق این مرام بیدار کوتاهی بکنیم ‌و وظیفه داریم نمادهای جهاد و ایثار را به جای تزویر و تدابیر پوشالی بر بیاض و کاغذ و نشانه پیوند بزنیم. 

 

امروز ما وظیفه داریم دیگر فرماندهان و سرداران بزرگ سپاه اسلام را آنگونه که هستند به جامعه بشناسانیم تا مردم ما با دانستن اینکه چنین انسانهای بزرگی را در سپاه خود دارند احساس امنیت و سرخوشی و دل آرامی همیشگی داشته باشند. 

 

روزی که خبر شیوع ویروس کرونا در کشور مخابره شد چون امیدی به تدابیر دولتمردان و مجلس تعطیل شده نداشتیم احساس غریبی تمام وجودمان را گرفت هرچند که می دانستم ما یاوران ایثارگری در تمام سطوح اجتماعی داریم که هر سختی و کنشی را به بهترین وجه ممکن اداره می کنند .  

روزی که سردار فدوی در مصاحبه با رسانه ها خبر از تشکیل ستاد مدیریت بحران کرونا داد دلمان قرص شد چرا که می دانستیم وقتی پای سرداران عشق به میان آید تمام گمان‌های تلخ از میان می رود. 

 

سردار فدوی یک انسان به تمام معناست و مرام امام روح الله و امام سید علی در تک تک سلولها و ذات او ریشه دوانده است او فرماندهی بیدار، دلسوز، هوشمند و مقاوم است و در کنار دیگر هم قطاران خود نظامی مستحکم را برای مقابله با سختیها و بدگمانیهای دشمنان انقلاب اسلامی و این مرزوبوم ساخته اند که هر روز با تدارک نیرنگ و حیله ی جدیدی به میان می آیند. 

 

 سردار فدوی مرد روزهای سخت و بحران زده است و در این روزهای دشوار و کمرشکن خواب و خیال و قرار را ازچشمهای خود می گیرد و همچون مالک اشتری بیدار و شجاع به جنگ اهریمن می رود و تا نیزه ی مقاومت را به ستون های پوشالی دشمن ننشاند عقب نمی نشیند . 

او همچون حاج قاسم، جوانمرد و ولایت مدار است و جسم و جانش را بیمه ی آزادگی و سلامت و استقامت ایرانیان کرده است . 

 

امروز ما باید فدوی و فدوی ها را بهتر از گذشته بشناسیم تا هیچ وقت گرفتار تلخی های جریانات تزویر و نیرنگ و تباهی نشویم و بیدار بمانیم همچنان که سرداران و فرماندهان ما مثل رهبر و محبوبشان بیدارند .

 

و قدردان زحمات فرماندهان و بزرگ مردان ایثار و فداکاری و حماسه باشیم تا جبهه ی مقاومت با اتحاد بیشتری نسبت به گذشته ایجاد شود . 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 فروردين 1399 ساعت 11:14

اهم اخبار

اخبار منتخب

cache/resized/8b0893b3c8ec2cd97036b462057e1c02.jpg
منتخب مردم همدان در مجلس یازدهم درباره رسالت مجلس
cache/resized/665ac98bfd4712af9e6baee06721a0c4.jpg
رهبر انقلاب «عدالتخواهی، رفع فساد و در
cache/resized/99fc4128257c1774a636dad200aaf697.jpg
  امروز ما وظیفه داریم دیگر فرماندهان و
cache/resized/2745e208bb94484a54988db83e8507c2.jpg
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات
cache/resized/631ef0070158854e54ed9b43ac4d6369.jpg
دکتر صادق خلیلیان در گفتگو با خبر فوری مطرح کرد :
cache/resized/75af3887e78f3fed214f67de5e0c7c46.jpg
اختصاصی شبکه خبری مردم / دکتر طریقت منفرد : در
cache/resized/1e12de5438b880194008b6039d12ebfe.jpg
نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو فهرست
cache/resized/e42b9e0ebeb3598b8d23b58ff07ba02c.jpg
« ائتلاف مردم »  متشکل از مدیران